БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78
Підбір підшипника ступиці

Підбір підшипника ступиці

Незалежно від конструкції ступиці, її підшипники рано чи пізно виходять з ладу, тому що навантаження на один вузол занадто велике. Термін безперебійної роботи залежить лише від умов експлуатації. Більш легкірежими хоч і продовжують роботу підшипників, але після певного часу їх все одно потрібно замінити.

Причини, що вказують на знос підшипника

Найпоширеніші причини, що вказують на необхідність замовити підшипник ступиці для подальшої заміни наступні:

  • Гул, Який лише пропорційно посилюється від швидкості
  • Вібрація
  • Хрускіт, тріск або інші нехарактерні звуки.

Призводять до цього не тільки те, що вже вийшов експлуатаційий термін, але і удари, а також бруд / пил, що потрапляє в підшипник.

Як правильно підбирати

Потрібно розуміти, що виробник транспортних засобів не завжди виробляє до нього якісні комплектуючі, і шукати підшипник ступиці марки вашого автомобіля - це в багатьох випадках зайва трата сил / часу.
Щоб купити підшипник ступиці належної якості, слід насамперед поцікавитися - чи виробляються підшипники конвеєрним шляхом. Даний показник дуже важливий, тому що найчастіше такі виробники тестують свою продукцію і виключають дефектні вироби. Обумовлено це тим, що конвеєрні ступичні підшипники закуповують відомі бренди автобудування, а їм, необхідні тільки високоякісні комплектуючі. Такі вироби відносять до високого цінового сегмента, але їх якість - відповідна.

Середній ціновий сегмент - виробники підшипників для вторинного ринку (володіють задовільною якістю і прийнятною ціною), а також бюджетний варіант китайських "no name" компаній (купуються підшипники на свій страх і ризик).
Вибирати підшипник ступиці, ціна якого значно різнитися залежно від бренду, необхідно не тільки за розмірами. Такий метод неправильний і небезпечний, так як два однакових візуально підшипника можуть бути оснащені кульками різного діаметру, розрахованих для різних навантажень. Для правильного способу заміни слід (в ідеалі) знайти виріб з відповідним маркуванням або уточнити у продавця наявність аналога.
ВАЖЛИВО! Невідповідний ступичний підшипник швидко вийде з ладу, що призведе до додаткових витрат на його заміну.

Чому слід звертатися до нас

Щоб купити підшипник ступиці в Україні, який буде максимально відповідати вашому зношеному аналогу - слід звертатися в наш інтернет-магазин. Наш великий каталог, співпраця з провіренними виробниками, висококваліфікований персонал і простота оформлення замовлення дозволять без зайвих зусиль, не дорого, придбати заміну зламаного вузла.
У разі, якщо у вас виникнуть питання - ви завжди можете звернутися за консультацією до наших менеджерів.
Звертайтеся до нас, і самі відчуєте що таке ідеальне обслуговування, консультація, а також швидка доставка вашого замовлення.

 10/10/2021
 (59 переглядів)