БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78
Як вибрати сальник для машини

Як вибрати сальник для машини

Ремонт і регулярне обслуговування автомобіля - невід'ємна складова правильної експлуатації транспортного засобу. І якщо при серйозних поломки краще звернутися до фахівців, то ремонт дрібниць можна цілком осилити самому. Сьогодні ми поговоримо про те, як купити сальник для машини в Україні для вашого ТЗ.

Особливості підбору

Сальникова прокладка - це ущільнювача пристрій, призначений для забезпечення герметичності стиків обертових елементів авто і їх захисту від негативного зовнішнього впливу. Ущільнювач даного типу широко використовується в трансмісії, двигуні автомобіля, рульовому управлінні і в коробці передач, запобігаючи витікання мастильних субстанцій.
Купити сальник для машини краще у офіційного дилера, який зможе запропонувати кілька гідних варіантів за демократичними цінами. При покупці аналога необхідно врахувати наступні критерії:

  • Виріб повинен бути потрібних габаритів, в іншому випадку рідини будуть просочуватися, а навантаження на рушійний елемент багаторазово збільшиться. При цьому допускається, але не рекомендується покупка прокладки меншої ширини, але ні в якому разі не більшою. Важливо, щоб діаметр контактного отвору ідеально відповідав шпинделя.
  • Технічні характеристики деталі повинні відповідати заявленому температурному режиму вузла, де вона буде встановлена, і хімічної середовищі, в якій вона буде функціонувати. Для вузлів з високим навантаженням матеріал деталі повинен витримувати температуру вище 100 градусів і бути стійким до активних хімічних середовищ. Тефлоновий сальник для машини, ціна якого трохи вище аналогів, здатний витримувати значні навантаження.
  • Наявність пильовика на деталі захистить механізми від скупчення бруду. Насічка на його корпусі виконує роль насоса і вкидає масло назад в систему. Необхідно, щоб насічка була направлена ​​в ту ж сторону, що і рухома частина. Інакше вона буде видавлювати мастильні речовини, виводячи систему з ладу.

Щоб замовити сальник для машини в Інтернет-магазині і не помилитися з його розміром, рекомендується звернути увагу на маркування. Більшість виробників наносять її на корпус продукції, представляючи зрозумілими позначеннями, де h - це ширина, D - діаметр зовнішній і d - внутрішній.

 02/10/2021
 (119 переглядів)