БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78
Кульковий підшипник. Який краще вибрати?

Кульковий підшипник. Який краще вибрати?

Кульковий підшипник - це затребуване рішення, яке застосовується в процесі досягнення плавного обертання. Через велику кількість внутрішніх конструкцій машин та обладнання на ринку можна знайти цілий ряд кулькових підшипників. Вони мають відмінні властивості, а також монтуються у різних галузях застосування. Всі кулькові підшипники також є найпопулярнішими моделями кочення. Крім того, вони відносяться до групи найуніверсальніших аксесуарів.
Купити кулькові підшипники ви можете на нашому сайті за вигідною вартістю. Всі наші аксесуари відрізняються оригінальністю та незмінними якостями. Варто сказати про те, що на кульковий підшипник ціна доступна для кожного клієнта.

Який замовити кульковий підшипник?

Сам процес вибору підшипників складається з кількох, важливих етапів. Жоден із них не можна ігнорувати, особливо якщо важливі ефективність та тривалий термін служби. Погано підібраний підшипник швидше вийде з ладу, що призведе до збільшення експлуатаційних витрат за рахунок незапланованих простоїв. Підшипники кулькові повинні бути підібрані відповідно до застосування, інакше вони не будуть відповідати вашим очікуванням або вимогам машини та зношуватимуться швидше - якщо вони взагалі зможуть працювати разом. Особливості вибору:

  1. Першим кроком у виборі підшипника є ретельний аналіз умов експлуатації та навколишнього середовища. Важливі навантаження, яким буде піддаватися виріб, швидкість, температура та мастило. Саме застосування пред'являє низку вимог до аксесуарів, які також не слід ігнорувати. Насамперед вони стосуються довговічності механізму, створюваного шуму, рівня швидкості, створюваної вібрації, точності центрування валу та стійкості до екстремальних температур.
  2. Умови експлуатації також включають попередні умови. У цьому випадку ми враховуємо доступність поверхні в радіальному та осьовому напрямку, мастило та діаметр валу.
  3. Наступний крок – вибір правильного розміру. Ми можемо зробити це, зважаючи на статичне навантаження або номінальний термін служби підшипника.
  4. Визначення температури дуже важливе, оскільки від неї залежать багато інших факторів. Наприклад, вибір методу мастила. І мастило підшипників має велике значення. Мастильні матеріали виконують важливе завдання. По-перше, вони зменшують тертя, захищають підшипник від корозії та забезпечують додатковий захист від передчасного зносу механізму.
  5. Після аналізу факторів необхідно вибрати тип ущільнення. Існують статичні, контактні та безконтактні типи. Останній варіант найкраще підходить для пластичних мастил.


Купити кульковий підшипник ви можете прямо зараз або у будь-який зручний для вас час у каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо тільки якісний та перевірений часом товар із швидкою доставкою за вказаною адресою.

 11/01/2022
 (52 переглядів)