(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

ФрезиФрези

Для початку процесу фрезерування необхідно купити фрези, якими виконують обробку всіляких циліндрів, пазів і проточок, різних площин і форм виробів. За допомогою різних фрез і фрезерного верстата виготовляються вироби з точністю до міліметра, відповідні інженерного проекту.

У нашому інтернет-магазині можна замовити фрези великого розмаїття. Фахівці-консультанти підберуть найбільш відповідний варіант для конкретного випадку.

 

Різновиди фрез

Циліндричні з прямими зубами або з нахилом до 40 градусів, вони використовуються в комплексі для багаторівневої обробки скла, склопластиків і пластмас. Придбати недорого фрези дискові різного розміру, з розташуванням зубів одностороннім, дво- і тристоронніх, а також регульовані можна в нашому інтернет-магазині. З їх допомогою можна виконати процеси:

 • пазові для вирізання заглиблень, пазів;
 • відрізні здійснюють обрізку заготовок;
 • прорізні для шліців і пазів;
 • двох-тристоронні для зняття фасок з кілька сторін одночасно;
 • твердосплавні працюють без можливості нормального виведення стружки.

Торцеві з великою кількістю зубів в торцевій частині фрези, які дозволяють швидко обробити будь-яку площину з металу. Три ріжучих сторін зубця підвищують швидкість і якість фрезерування і зменшують вібрацію при роботі.

Кінцеві застосовуються для обробки важких металів, а також формування канавок, уступів, виїмок і т.д. Також для контурного фрезерування внутрішніх і зовнішніх поверхонь складних форм. Низька вартість фрези доповнює її широкий технологічний функціонал. Вони можуть бути:

 • пальчикові з дрібними зубцями для кінцевої обробки;
 • сферичні для прорізання канавок кулястої форми;
 • для Т-образних пазів;
 • радіусні для пазів різних розмірів і форм;
 • для гравіювання дорогоцінних металів і т.д.

Наш інтернет-магазин пропонує товар від виробників з репутацією, що заслужена не одним роком роботи на вітчизняному ринку.

 

Широкий асортимент

Ви можете купити в Україні фрези не тільки перераховані вище, але і фасонні, високої якості з затилованнимі і загостреними зубами. Також представлені:

 1. черв'ячні - монолітні або збірні, одно- і багатоходові, з зубами для шліфування або без них, з різним напрямком витків;
 2. короновідние фрези для прорізання отворів різних розмірів на верстатах, ручний фрезер, за допомогою електричної дрилі;
 3. кутові мають конічну форму і застосовуються в обробці поверхонь з нахилом і виконанні кутових каналів і пазів.

Ціна фрези в нашому інтернет-магазині без переплат, так як ми працюємо безпосередньо з виробником. Швидко і зручно оформити замовлення можна на сайті або за допомогою консультанта.