БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

ФрезиФрези

Для початку процесу фрезерування необхідно купити фрези, якими виконують обробку всіляких циліндрів, пазів і проточок, різних площин і форм виробів. За допомогою різних фрез і фрезерного верстата виготовляються вироби з точністю до міліметра, відповідні інженерного проекту.

У нашому інтернет-магазині можна замовити фрези великого розмаїття. Фахівці-консультанти підберуть найбільш відповідний варіант для конкретного випадку.

 

Різновиди фрез

Циліндричні з прямими зубами або з нахилом до 40 градусів, вони використовуються в комплексі для багаторівневої обробки скла, склопластиків і пластмас. Придбати недорого фрези дискові різного розміру, з розташуванням зубів одностороннім, дво- і тристоронніх, а також регульовані можна в нашому інтернет-магазині. З їх допомогою можна виконати процеси:

 • пазові для вирізання заглиблень, пазів;
 • відрізні здійснюють обрізку заготовок;
 • прорізні для шліців і пазів;
 • двох-тристоронні для зняття фасок з кілька сторін одночасно;
 • твердосплавні працюють без можливості нормального виведення стружки.

Торцеві з великою кількістю зубів в торцевій частині фрези, які дозволяють швидко обробити будь-яку площину з металу. Три ріжучих сторін зубця підвищують швидкість і якість фрезерування і зменшують вібрацію при роботі.

Кінцеві застосовуються для обробки важких металів, а також формування канавок, уступів, виїмок і т.д. Також для контурного фрезерування внутрішніх і зовнішніх поверхонь складних форм. Низька вартість фрези доповнює її широкий технологічний функціонал. Вони можуть бути:

 • пальчикові з дрібними зубцями для кінцевої обробки;
 • сферичні для прорізання канавок кулястої форми;
 • для Т-образних пазів;
 • радіусні для пазів різних розмірів і форм;
 • для гравіювання дорогоцінних металів і т.д.

Наш інтернет-магазин пропонує товар від виробників з репутацією, що заслужена не одним роком роботи на вітчизняному ринку.

 

Широкий асортимент

Ви можете купити в Україні фрези не тільки перераховані вище, але і фасонні, високої якості з затилованнимі і загостреними зубами. Також представлені:

 1. черв'ячні - монолітні або збірні, одно- і багатоходові, з зубами для шліфування або без них, з різним напрямком витків;
 2. короновідние фрези для прорізання отворів різних розмірів на верстатах, ручний фрезер, за допомогою електричної дрилі;
 3. кутові мають конічну форму і застосовуються в обробці поверхонь з нахилом і виконанні кутових каналів і пазів.

Ціна фрези в нашому інтернет-магазині без переплат, так як ми працюємо безпосередньо з виробником. Швидко і зручно оформити замовлення можна на сайті або за допомогою консультанта.