(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Фрези дискові тристоронні


Фреза дискова тристороння 100х10
Фреза дискова тристороння 100х10 по металу виготовлена ​​зі швидкорізальної сталі. Призначена для об..
Показано 1 по 15 з 23 (Всього сторінок 2)


Фрези дискові тристоронні

Пропонуємо прямо зараз купити фрези дискові тристоронні за доступною вартості в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Тристороння модель - ріжучий інструмент по металу зі спеціальною головною кромкою на циліндричній частині і додатковими на торцях. Найбільшу затребуваність виріб отримало в роботі з вузькими ушкодженнями, підготовкою пазів, в якості можливої ​​відрізний фрези. Виробники при створенні керуються особливо високими вимогами до кожної окремої деталі, так як працювати їм доведеться в складних умовах постійної вібрації і невільного різу.

Які особливості виправдовують на фрези дискові тристоронні ціни

Головною особливістю представленого вироби є равнонаправленних або різноспрямовані зуби, які дають можливість формувати позитивний передній кут на торцевих крайках. При цьому переточування зменшує ширину інструменту, через що найчастіше використовуються здвоєні фрези з особливими кільцями.

Випускаються такі моделі в збірному або монолітному виконанні, а діаметр готового інструменту дорівнює від 63 до 125 міліметрів. Матеріал виготовлення найчастіше швидкоріжуча сталь. На даний момент набирають популярність моделі з ріжучими пластинами, зробленими з твердих марок сталі, з додатковим механічним фіксатором.

Серед особливостей, про які слід задуматися підприємцям, перед тим як замовити фрези дискові тристоронні, є наступні:

  • необхідно обов'язково забезпечити зачеплення хоча б одного зубця при підборі інструмента, щоб зберегти довговічність використання;
  • оптимальна подача може бути досягнута виключно при повному контролі зрізаногошару метали і його товщини;
  • у важких умовах роботи оператору необхідно приділити особливо увагу крутний момент і дотримання технічних вимог до потужності обладнання;
  • жорсткість і надійність кріплення - то, що слід враховувати при зустрічному фрезеруванні;
  • пристосування повинно бути з найвищими показниками жорсткості і досить великим вильотом, якщо вам потрібно кріплення на оправу.

Недорогі фрези дискові тристоронні потребують правильної подачі на кожен зуб. Значення слід зменшувати, якщо планується обробка глибоких пазів. У зворотному випадку при роботі з неглибокими канавками подачу слід збільшити. Саме так можна підтримувати рекомендовану товщину за один з'їм.

Де найкраще купити в Україні фрези дискові тристоронні

Рекомендуємо зробити це в нашому інтернет-магазині. Ефективний і зручний варіант для прорізи глибоких і довгих пазів представлений у нас в широкому модельному ряду. Серед особливих переваг хочеться виділити:

  • максимальна продуктивність і швидкість роботи;
  • просте регулювання допуску обробки;
  • набором інструментів можна виконати будь-яку операцію;
  • власник зможе вибирати ширину і глибину обробки.

Пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися на фрези дискові тристоронні вартість, а також отримати відповіді на всі ваші запитання. Гарантовано забезпечимо високий рівень сервісу.