БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Фрези дискові тристоронні


Фреза дискова тристороння 100х10
Фреза дискова тристороння 100х10 по металу виготовлена ​​зі швидкорізальної сталі. Призначена для об..
Показано 1 по 15 з 23 (Всього сторінок 2)


Фрези дискові тристоронні

Пропонуємо прямо зараз купити фрези дискові тристоронні за доступною вартості в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Тристороння модель - ріжучий інструмент по металу зі спеціальною головною кромкою на циліндричній частині і додатковими на торцях. Найбільшу затребуваність виріб отримало в роботі з вузькими ушкодженнями, підготовкою пазів, в якості можливої ​​відрізний фрези. Виробники при створенні керуються особливо високими вимогами до кожної окремої деталі, так як працювати їм доведеться в складних умовах постійної вібрації і невільного різу.

Які особливості виправдовують на фрези дискові тристоронні ціни

Головною особливістю представленого вироби є равнонаправленних або різноспрямовані зуби, які дають можливість формувати позитивний передній кут на торцевих крайках. При цьому переточування зменшує ширину інструменту, через що найчастіше використовуються здвоєні фрези з особливими кільцями.

Випускаються такі моделі в збірному або монолітному виконанні, а діаметр готового інструменту дорівнює від 63 до 125 міліметрів. Матеріал виготовлення найчастіше швидкоріжуча сталь. На даний момент набирають популярність моделі з ріжучими пластинами, зробленими з твердих марок сталі, з додатковим механічним фіксатором.

Серед особливостей, про які слід задуматися підприємцям, перед тим як замовити фрези дискові тристоронні, є наступні:

  • необхідно обов'язково забезпечити зачеплення хоча б одного зубця при підборі інструмента, щоб зберегти довговічність використання;
  • оптимальна подача може бути досягнута виключно при повному контролі зрізаногошару метали і його товщини;
  • у важких умовах роботи оператору необхідно приділити особливо увагу крутний момент і дотримання технічних вимог до потужності обладнання;
  • жорсткість і надійність кріплення - то, що слід враховувати при зустрічному фрезеруванні;
  • пристосування повинно бути з найвищими показниками жорсткості і досить великим вильотом, якщо вам потрібно кріплення на оправу.

Недорогі фрези дискові тристоронні потребують правильної подачі на кожен зуб. Значення слід зменшувати, якщо планується обробка глибоких пазів. У зворотному випадку при роботі з неглибокими канавками подачу слід збільшити. Саме так можна підтримувати рекомендовану товщину за один з'їм.

Де найкраще купити в Україні фрези дискові тристоронні

Рекомендуємо зробити це в нашому інтернет-магазині. Ефективний і зручний варіант для прорізи глибоких і довгих пазів представлений у нас в широкому модельному ряду. Серед особливих переваг хочеться виділити:

  • максимальна продуктивність і швидкість роботи;
  • просте регулювання допуску обробки;
  • набором інструментів можна виконати будь-яку операцію;
  • власник зможе вибирати ширину і глибину обробки.

Пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися на фрези дискові тристоронні вартість, а також отримати відповіді на всі ваші запитання. Гарантовано забезпечимо високий рівень сервісу.