БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники KOYO (Японія)

Підшипники KOYO (Японія)

Виробник KOYO (Японія) вважається одним з кращих на ринку з виробництва індустріальних підшипників. Торгова марка випускає продукцію кулькового, роликового типу, а також манжетні ущільнення. Вироби відповідають стандартам якості, і можуть застосовуватися навіть в будь-яких умовах, в тому числі і екстремальних. Модельний ряд також включає гібридні керамічні види підшипників.

Різновиди японських підшипників KOYO

Кожен етап виробничого процесу налагоджено з урахуванням самих передових технологій, що дозволяє випускати продукцію високої якості з підвищеними характеристиками міцності. Найменший підшипник в діаметрі становить менше одного міліметра, а великий - більше семи метрів.

Що випускається асортимент даного бренду:

  • радіального типу;
  • кулькові варіанти;
  • радіально-упорні вироби;
  • голчасті різновиди.

Крім того, бренд виробляє підшипникову продукцію спеціального призначення. Вироби призначені для використання в машинобудуванні, сільськогосподарської галузі, застосовуються в багатьох виробничих верстатах. Для автомобільної галузі випускається ряд підшипників:

  • ступічний підшипник;
  • вироби для амортизаційної стійки шасі;
  • однорядні для рульового управління;
  • голчасті для колінвалів;
  • застосовувані для електродвигунів;
  • підшипники зчеплення.

Кожен вид має свої експлуатаційними характеристиками. Широкий вибір виробів вражає різноманітністю, адже асортимент представлений понад ста різних позицій різних розмірів і спектра застосування.

Особливості японських підшипників

Радіальний вид підшипників кочення знайшов своє застосування в технічних вузлах з поворотними і обертовими елементами. Ефективні в місцях з високими швидкостями обертання. Подібні вироби випускаються голчастого, кулькового і роликового типу.

Упорні різновиди розумно застосовувати там, де відсутні радіальні навантаження. Призначені для високих осьових навантажень, тому можуть використовуватися в різних редукторах і поворотних механізмах. Дана група буває конусного, циліндричного, дворядного і однорядного типу.

Роликові підшипники частіше застосовуються в автомобільній промисловості, а також в конвеєрних лініях. Модельний ряд представлений конічними, радіальними і наполегливими видами. Великим плюсом продукції є висока стійкість до зношування. Кожен тип розрахований на інтенсивні навантаження і експлуатацію в складних умовах.Підшипник 180214 (6214 2RS) KOYO
Подшипник 180214 аналог 6214-2RS (70х125х24) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонне..
Немає в наявності
Підшипник 1000088 (618/8 2Z) (688 2Z) Koyo (8*16*4)
Подшипник 1000088 аналог 688 (8х16х4) качения шариковый радиальный однорядный, основное конструктивн..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)