(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники KOYO (Японія)

Підшипники KOYO (Японія)

Виробник KOYO (Японія) вважається одним з кращих на ринку з виробництва індустріальних підшипників. Торгова марка випускає продукцію кулькового, роликового типу, а також манжетні ущільнення. Вироби відповідають стандартам якості, і можуть застосовуватися навіть в будь-яких умовах, в тому числі і екстремальних. Модельний ряд також включає гібридні керамічні види підшипників.

Різновиди японських підшипників KOYO

Кожен етап виробничого процесу налагоджено з урахуванням самих передових технологій, що дозволяє випускати продукцію високої якості з підвищеними характеристиками міцності. Найменший підшипник в діаметрі становить менше одного міліметра, а великий - більше семи метрів.

Що випускається асортимент даного бренду:

  • радіального типу;
  • кулькові варіанти;
  • радіально-упорні вироби;
  • голчасті різновиди.

Крім того, бренд виробляє підшипникову продукцію спеціального призначення. Вироби призначені для використання в машинобудуванні, сільськогосподарської галузі, застосовуються в багатьох виробничих верстатах. Для автомобільної галузі випускається ряд підшипників:

  • ступічний підшипник;
  • вироби для амортизаційної стійки шасі;
  • однорядні для рульового управління;
  • голчасті для колінвалів;
  • застосовувані для електродвигунів;
  • підшипники зчеплення.

Кожен вид має свої експлуатаційними характеристиками. Широкий вибір виробів вражає різноманітністю, адже асортимент представлений понад ста різних позицій різних розмірів і спектра застосування.

Особливості японських підшипників

Радіальний вид підшипників кочення знайшов своє застосування в технічних вузлах з поворотними і обертовими елементами. Ефективні в місцях з високими швидкостями обертання. Подібні вироби випускаються голчастого, кулькового і роликового типу.

Упорні різновиди розумно застосовувати там, де відсутні радіальні навантаження. Призначені для високих осьових навантажень, тому можуть використовуватися в різних редукторах і поворотних механізмах. Дана група буває конусного, циліндричного, дворядного і однорядного типу.

Роликові підшипники частіше застосовуються в автомобільній промисловості, а також в конвеєрних лініях. Модельний ряд представлений конічними, радіальними і наполегливими видами. Великим плюсом продукції є висока стійкість до зношування. Кожен тип розрахований на інтенсивні навантаження і експлуатацію в складних умовах.Підшипник 180214 (6214 2RS) KOYO
Подшипник 180214 аналог 6214-2RS (70х125х24) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонне..
Немає в наявності
Підшипник 1000088 (618/8 2Z) (688 2Z) Koyo (8*16*4)
Подшипник 1000088 аналог 688 (8х16х4) качения шариковый радиальный однорядный, основное конструктивн..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)