(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники KYK (Японія)

Підшипники KYK (Японія)

Японський виробник KYK пропонує споживачеві роликові, кулькові підшипники преміум-класу. Продукція відрізняється високою якістю і оптимальними цінами, що дозволяє використовувати підшипники в різних галузях промисловості, а також застосовуватися для складних проектів і нестандартних умов експлуатації. Підібрати можна підшипники кочення і ковзання, що характеризуються хорошою стійкістю до зносу і довговічністю. Також, виробник пропонує закритий тип пристроїв, оснащених захисним покриттям.

Вибір популярних модифікацій

На стадії виробництва підшипників, даний бренд використовує якісну сировину і сучасні технології. Це дозволяє створювати продукцію, яка постійно відповідає вимогам і нормам, що пред'являються до виробів такого типу. Компанія випускає також гібридні керамічні, а також спеціальні підшипники, що застосовуються навіть в екстремальних умовах. Наприклад, можна придбати продукцію, що працює при високих температурних режимах і вакуумі.

Під торговою маркою KYK випускаються наступні види продукції:

  • радіального і кулькового типу;
  • упорні і конічні роликові;
  • голчасті вироби;
  • вузли підшипникового типу.

Крім цього, бренд виробляє індустріальні мініатюрні підшипники, необхідні для установки в верстатах, металопрокат, а також використовуються у сільськогосподарській галузі. Компанія виробляє і прецизійні підшипники. Також є лінійка виробів для водяних насосів, електродвигунів, для амортизаційної стійки шасі.

Основні причини купити японські підшипники KYK

Популярність і затребуваність підшипників виробництва KYK (Японії) стабільно утримується на ринку не один рік. Впровадження різних технологій дозволяє поліпшувати якість виробів без подорожчання їх вартості. Серед причин такої популярності:

  • Високий рівень автоматизації процесів виробництва на кожному етапі. Виняток і недопущення неточностей при виготовленні підшипників, кожна одиниця ретельно і точно контролюється на відсутність шлюбу.
  • Ефективність управління технологіями, грамотно вибудувана стандартизація і логістика, дозволяють роками утримувати лідируючі позиції на світовому ринку.
  • Надійність роботи підшипників в будь-яких умовах.

Найбільш високими експлуатаційними характеристиками володіють самозмазуючі пористі підшипники. Така продукція, просочена маслом, забезпечує хороше надходження мастильного матеріалу в зазор між втулкою підшипника і валом. Також завдяки малим втрат на тертя, такі підшипники прослужать набагато довше.Підшипник 180202 (6202 2RS) 1/2 (12.7) KYK
Подшипник 180202 аналог 6202-2RS (15х35х11) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)