БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники KYK (Японія)

Підшипники KYK (Японія)

Японський виробник KYK пропонує споживачеві роликові, кулькові підшипники преміум-класу. Продукція відрізняється високою якістю і оптимальними цінами, що дозволяє використовувати підшипники в різних галузях промисловості, а також застосовуватися для складних проектів і нестандартних умов експлуатації. Підібрати можна підшипники кочення і ковзання, що характеризуються хорошою стійкістю до зносу і довговічністю. Також, виробник пропонує закритий тип пристроїв, оснащених захисним покриттям.

Вибір популярних модифікацій

На стадії виробництва підшипників, даний бренд використовує якісну сировину і сучасні технології. Це дозволяє створювати продукцію, яка постійно відповідає вимогам і нормам, що пред'являються до виробів такого типу. Компанія випускає також гібридні керамічні, а також спеціальні підшипники, що застосовуються навіть в екстремальних умовах. Наприклад, можна придбати продукцію, що працює при високих температурних режимах і вакуумі.

Під торговою маркою KYK випускаються наступні види продукції:

  • радіального і кулькового типу;
  • упорні і конічні роликові;
  • голчасті вироби;
  • вузли підшипникового типу.

Крім цього, бренд виробляє індустріальні мініатюрні підшипники, необхідні для установки в верстатах, металопрокат, а також використовуються у сільськогосподарській галузі. Компанія виробляє і прецизійні підшипники. Також є лінійка виробів для водяних насосів, електродвигунів, для амортизаційної стійки шасі.

Основні причини купити японські підшипники KYK

Популярність і затребуваність підшипників виробництва KYK (Японії) стабільно утримується на ринку не один рік. Впровадження різних технологій дозволяє поліпшувати якість виробів без подорожчання їх вартості. Серед причин такої популярності:

  • Високий рівень автоматизації процесів виробництва на кожному етапі. Виняток і недопущення неточностей при виготовленні підшипників, кожна одиниця ретельно і точно контролюється на відсутність шлюбу.
  • Ефективність управління технологіями, грамотно вибудувана стандартизація і логістика, дозволяють роками утримувати лідируючі позиції на світовому ринку.
  • Надійність роботи підшипників в будь-яких умовах.

Найбільш високими експлуатаційними характеристиками володіють самозмазуючі пористі підшипники. Така продукція, просочена маслом, забезпечує хороше надходження мастильного матеріалу в зазор між втулкою підшипника і валом. Також завдяки малим втрат на тертя, такі підшипники прослужать набагато довше.Підшипник 113610 Л(22310 К) KYK (55х110х40)
Подшипник роликовый радиальный сферический двухрядный с бортиками на внутреннем кольце, с коническим..
Підшипник 180202 (6202 2RS) 1/2 (12.7) KYK
Подшипник 180202 аналог 6202-2RS (15х35х11) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)