БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники NACHI (Японія)

Підшипники NACHI (Японія)

Японська компанія NACHI є виробником підшипників широкого асортиментного ряду. Продукція, що випускається включає мініатюрний, а також великогабаритний тип. Вироби широко застосовуються в автомобілебудуванні, виробничій сфері та машинобудуванні. Під цією маркою виробляються конічні, циліндричні, сферичні роликопідшипники, упорні, кулькові і самоустановлювальні підшипники.

Переваги підшипникової продукції NACHI

Завдяки використанню сучасного обладнання та постійного ретельного контролю, продукція виготовляється бездоганної якості. Багато світових автогіганти встановлюють на свої автомобілі саме підшипники японського бренду NACHI. При цьому вироби японського концерну затребувані в різних верстатах і автоматичних лініях.

Популярність даної марки зумовлена ​​рядом позитивних моментів:

  • Для додання продукції високих експлуатаційних характеристик, виробник використовує комбіновані матеріали: оксид цирконію і алюмінію, а також карбід і нітрид кремнію.
  • Високий ступінь надійності підшипників. Вироби стабільно працюють протягом експлуатаційного періоду, що не перегріваючись і не заклинювання.
  • Надійне якість, підтверджене міжнародними сертифікатами.
  • Широкий асортимент. Продукція включає безліч найменувань будь-якого призначення.

Під брендом NACHI випускаються типи підшипників кочення: радіально-наполегливі, роликові, голчасті. Також бренд пропонує споживачеві сверхпрецизійні, всіх типорозмірів, в тому числі і унікальні (що досягають декількох метрів в діаметрі). Крім цього, компанія випускає якісні системи лінійного переміщення, шпинделі, шарикопередачі і підшипники корпусного типу.

Підшипники NACHI - вибір професіоналів

Продукція даної торгової марки виграшно відрізняється на тлі конкурентів продуманістю і точністю конструкції, відмінним взаємодією кожного елемента. Такий підхід до створення виробів гарантує максимальну довговічність і ефективність функціонування підшипників в будь-яких екстремальних умовах.

Висока стійкість до зношування забезпечує підшипників тривалий термін служби без втрати ефективності і продуктивності. Великим попитом користується автомобільна шарикопідшипникова група. Вироби забезпечують комфортне і безпечне пересування транспорту навіть у складних дорожніх і погодних умовах, відрізняються стабільністю характеристик у розширеному діапазоні швидкостей.Підшипник 1000096 (F696 2Z) NACHI C3 (6*15*5)
Подшипник 1000096 аналог 696 (6х15х5) качения шариковый радиальный однорядный, основное конструктивн..
Підшипник 104 (6004) Nachi Japan (20х42х12)
Подшипник шариковый радиальный однорядный 104 (6004) Nachi Japan (20*42*12) ГОСТ 8338-75.Підшипник к..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)