(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники NTN (Японія)

Підшипники NTN (Японія)

Компанія NTN займає лідируючі позиції на світовому ринку з виробництва підшипників. Виробник випускає продукцію, що відрізняється високими характеристиками міцності. Вироби надійно працюють в високошвидкісних приводах, затребувані в автомобілебудуванні, енергетиці, авіаційній промисловості. Широке застосування підшипників даного бренду обумовлено рядом їх переваг, простотою експлуатації і незначним витратою мастильних матеріалів.

Підшипники NTN - якість, перевірена часом

Позитивні відгуки користувачів підтверджують відмінну якість і надійність виробів. Широкий вибір розмірів і видів продукції даного бренду дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої галузі. Великим попитом користуються підшипники маточини NTN, використовувані в автомобілях.

Компанія пропонує великий асортимент підшипників:

  • самоустановлювальні вироби;
  • наполегливої ​​і радіального типу;
  • кулькові радіально-наполегливі;
  • роликові конічні види;
  • сферичні і мініатюрні;
  • конічні і циліндричні підшипники.

Особливістю кулькових самовстановлюються видів є здатність гасіння радіальних навантажень, де є слабке осьовий вплив. Такі модифікації застосовуються в агрегатах з окремими корпусами, і де є розбіжності осей.

Вироби кулькового радіально-упорного типу розраховані на інтенсивні осьові навантаження. В цьому випадку встановлюють кілька підшипників даного виду в ряд. Такі підшипники необхідні для вузлів з двохопорними валами, якщо між ними є мала відстань. Добре зарекомендували себе в конструкціях деревообробного обладнання та електродвигунів.

Переваги японських підшипників NTN

Компанія випускає продукцію для масового споживача в великому асортименті в середньому ціновому сегменті. Бренд постачає виробами великі виробничі підприємства, гірничодобувну промисловість. Затребуваність продукції обумовлена ​​низкою переваг:

  • стабільність і надійність роботи підшипників, вони не нагріваються в процесі експлуатації;
  • збільшений ресурс, що знижує витрати на ремонт обладнання;
  • моделі, що працюють на надвисоких оборотах;
  • великий вибір виробів дозволяє підібрати варіант під специфічні умови роботи.

Кожен тип підшипників даного бренду має певні переваги. Однак вся продукція відрізняється простотою і легкістю монтажу, тривалим терміном служби, сприйняттям різних видів та інтенсивності навантажень, а також забезпеченням стабільної роботи механізмів.Підшипник 180202 (6202 2RS) NTN
Подшипник 180202 аналог 6202-2RS (15х35х11) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Підшипник 180205 (6205 2RS) NTN
Подшипник 180205 аналог 6205-2RS (25х52х15) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)