БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники NTN (Японія)

Підшипники NTN (Японія)

Компанія NTN займає лідируючі позиції на світовому ринку з виробництва підшипників. Виробник випускає продукцію, що відрізняється високими характеристиками міцності. Вироби надійно працюють в високошвидкісних приводах, затребувані в автомобілебудуванні, енергетиці, авіаційній промисловості. Широке застосування підшипників даного бренду обумовлено рядом їх переваг, простотою експлуатації і незначним витратою мастильних матеріалів.

Підшипники NTN - якість, перевірена часом

Позитивні відгуки користувачів підтверджують відмінну якість і надійність виробів. Широкий вибір розмірів і видів продукції даного бренду дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої галузі. Великим попитом користуються підшипники маточини NTN, використовувані в автомобілях.

Компанія пропонує великий асортимент підшипників:

  • самоустановлювальні вироби;
  • наполегливої ​​і радіального типу;
  • кулькові радіально-наполегливі;
  • роликові конічні види;
  • сферичні і мініатюрні;
  • конічні і циліндричні підшипники.

Особливістю кулькових самовстановлюються видів є здатність гасіння радіальних навантажень, де є слабке осьовий вплив. Такі модифікації застосовуються в агрегатах з окремими корпусами, і де є розбіжності осей.

Вироби кулькового радіально-упорного типу розраховані на інтенсивні осьові навантаження. В цьому випадку встановлюють кілька підшипників даного виду в ряд. Такі підшипники необхідні для вузлів з двохопорними валами, якщо між ними є мала відстань. Добре зарекомендували себе в конструкціях деревообробного обладнання та електродвигунів.

Переваги японських підшипників NTN

Компанія випускає продукцію для масового споживача в великому асортименті в середньому ціновому сегменті. Бренд постачає виробами великі виробничі підприємства, гірничодобувну промисловість. Затребуваність продукції обумовлена ​​низкою переваг:

  • стабільність і надійність роботи підшипників, вони не нагріваються в процесі експлуатації;
  • збільшений ресурс, що знижує витрати на ремонт обладнання;
  • моделі, що працюють на надвисоких оборотах;
  • великий вибір виробів дозволяє підібрати варіант під специфічні умови роботи.

Кожен тип підшипників даного бренду має певні переваги. Однак вся продукція відрізняється простотою і легкістю монтажу, тривалим терміном служби, сприйняттям різних видів та інтенсивності навантажень, а також забезпеченням стабільної роботи механізмів.Підшипник 180202 (6202 2RS) NTN
Подшипник 180202 аналог 6202-2RS (15х35х11) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Підшипник 180205 (6205 2RS) NTN
Подшипник 180205 аналог 6205-2RS (25х52х15) качения шариковый радиальный однорядный, с двухсторонней..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)