БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Підшипники SNR (Франція)

Підшипники SNR (Франція)

Один з провідних і великих виробників підшипників - французька компанія SNR, виробляє прецизійну продукцію в даній галузі. Бренд розробляє, виробляє і реалізує якісні та надійні типи підшипників і вузлів, а також функціональні системи лінійних переміщень.

Надійні і функціональні підшипники SNR втрачають протягом багатьох років лідируючі позиції в європейських поставках для автомобілебудування. Стійкість до підвищених навантажень, тривалий термін експлуатації і можливість використовувати підшипникову продукцію в контрастних температурних середовищах - це основні переваги, вигідно відрізняють вироби від аналогів інших виробників.

Особливості продукції SNR

Що володіють відмінними робочими характеристиками, підшипники SNR відносяться до типу кулькових радіальних. Їх використання ефективно в різноманітному промисловому обладнанні, а також автомобільних вузлах і силових установках.

При виборі варто враховувати основні параметри:

  • габаритні показники: внутрішній і зовнішній діаметри, ширину;
  • граничні статистичне і динамічне навантаження;
  • номінальне значення маси;
  • граничний термін служби.

Вироби даного бренду додатково оснащені спеціальним ущільненням, завдяки якому можна експлуатувати їх олійною і рідкому середовищі. Кожна модифікація відрізняється індивідуальними параметрами і володіє хорошими технічними властивостями.

Вибір надійних підшипників фірми SNR

Що випускається асортимент даної марки включає наступні категорії:

  • Вироби сферичного типу роликові Premier. Застосовуються в важких умовах з великими навантаженнями, стабільно працюють при осьових і радіальних навантаженнях.
  • Підшипники високопрецизійні типу MachLine. Мають високу точність, використовуються в вузлах з високою швидкістю, турбонагнітаючому обладнанні, а також незамінні в аерокосмічній галузі.
  • Основні підшипники маточини. Номенклатурний ряд включає вироби однорядного типу, також випускаються складні ступичні вироби, оснащені датчиками частоти обертання.

Даний бренд пропонує високопрецизійні підшипники, які застосовуються в різних галузях. Вироби, маркуються класом точності ISO 2 і ISO 4S призначені для загального використання. Є продукція, призначена для постійної експлуатації в середовищі з підвищеними швидкостями, модифікації підшипників закритого типу.Підшипник 1000902 (61902 EE.G15) Snr (15х28х7)
Подшипник шариковый радиальный однорядный 1000902 (61902 EE.G15) Snr (15x28x7) ГОСТ 8338-75.Підшипни..
Підшипник 1204 SNR (20х47х14)
Подшипник шариковый радиальный сферический двухрядный с цилиндрическим отверстием внутреннего кольца..
Підшипник 1206 SNR (30х62х16)
Подшипник шариковый радиальный сферический двухрядный с цилиндрическим отверстием внутреннего кольца..
Підшипник 1207 SNR (35х72х17)
Подшипник шариковый радиальный сферический двухрядный с цилиндрическим отверстием внутреннего кольца..
Підшипник 1208 SNR (40х80х18)
Подшипник шариковый радиальный сферический двухрядный с цилиндрическим отверстием внутреннего кольц..
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)