БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Металорізальний інструмент СРСР

Всі ми неодноразово чули про якість радянських інструментів, адже вона вже стала легендою. Все, починаючи від зносостійкості і закінчуючи якістю виконаної роботи, говорить про те, що металорізальні інструменти часів СРСР були найкращими у своєму роді.

Купити металорізальний інструмент часів СРСР, на відміну від періоду СРСР, зараз не проблема. Знайти радянські інструменти можна у своєму гаражі чи на дачі. Водночас на вас може чекати сюрприз – корозія.

Часто металорізальні інструменти часів Радянського Союзу вже давно не такі точні, а сам метал покритий іржею. Працювати таким інструментом часто не зручно, а іноді й зовсім неможливо. Але чи можливо купити металорізальний інструмент в Україні такої якості, як інструменти часів СРСР?

Чому металорізальні інструменти СРСР були зносостійкими

Щоб знайти сучасні інструменти, що не поступаються за якістю інструментам СРСР, необхідно розібратися, що в них особливого? Насправді причини зносостійкості радянських інструментів прості, їхній перелік виглядає так:

  • Матеріал. На відміну від сучасного інструмент, ціна якого може варіюватися від абсолютно смішних до нечуваних сум - радянський інструмент коштував однаково, незалежно від місця покупки. Для виробництва часто використовувалися одні матеріали, а сам інструмент міг виготовлятися на одному підприємстві і надалі розподілятися по всьому союзу.
  • Контроль якості. У СРСР був найсуворіший контроль якості, через що відсоток шлюбу був мінімальним. На кожен інструмент наносилося виробниче тавро, тому знайти підприємство, яке випустило партію неякісних ножиць по металу, було простіше простого.
  • Довговічність. Інструменти СРСР проводилися з розрахунком працювати у складних умовах. З цієї причини використовувалися сплави, що слабко піддаються корозії. Крім того, металорізальний інструмент часто консервували за допомогою спеціальних складів, що дозволяло не тільки транспортувати його в інший кінець союзу, не боячись корозії, а й використовувати під зливою.


Так виглядає перелік причин чому радянські інструменти були довговічними, але де замовити інструмент, що не поступається за якістю і довговічністю радянському? Знайти якісний металорізальний інструмент ви можете в каталозі нашого інтернет магазину!

У нашому каталозі на вас чекає величезний вибір різноманітних інструментів найвищої якості. Наш магазин співпрацює з провідними виробниками, що дозволяє нам гарантувати якість і довговічність інструменту, що продається нами.

Якщо ви шукаєте металорізальний інструмент, що не поступається в довговічності та якості радянському – загляньте в наш каталог і купіть все, що так довго шукали.Мітчик М7х1,0

66.00 грн.

Метчик М7х1,0 машинно-ручной ГОСТ 3266-81Мітчик М7х1,0 машинно-ручний ГОСТ 3266-81 Используются для ..
Свердло  з циліндричним хвостовиком d=10,0 Р6М5
Свердло спіральне з циліндричним хвостовиком d=10,0 мм Р6М5 ГОСТ 10902-77. Призначення:Свердло ци..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)