(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Стопорні кільцяСтопорні кільця

Купити стопорні кільця при ремонті або техобслуговуванні двигуна і редукторів, можна в нашому інтернет-магазині, виготовлені з вуглецевої і легованої нержавіючої сталі, берилієвою міді. Метали мають властивість пружинити, забезпечуючи довговічність роботи механізмів.

Кільця плоскі, незамкнуті виконують функцію кріплення і попереджають зміщення деталей в рухомих вузлах і валах а їх виступає «плече» фіксує пов'язані компоненти. Встановлюються кільця в проточках корпусу або валу.

Придбати стопорні кільця недорого можна з отворами для монтажу, спеціальними пазами і скосами. Їх легко монтувати і демонтувати за допомогою спеціалізованих інструментів або викрутки. Також використовують кільця, що монтуються за допомогою елементів кріплення - гвинтів і штифтів.

Невисока ціна стопорних кілець, а також незначні розміри (від 4 мм до 320 мм) не заважають їм приймати значні динамічні і статистичні навантаження в високоградусному і паливно-мастильнимому середовищах.

 

Різновиди фіксуючих кілець

За призначенням можна замовити стопорні кільця наступних типів:

  • зовнішні, що підбираються по діаметру отвору;
  • внутрішні вимірюються по внутрішньому діаметру вала, на який монтуються.

У каталозі товарів можна знайти кілька форм стопорного кільця. Визначається вид деталі експлуатаційними умовами, виготовлені зі стрічки прямокутного перетину, з пружинної сталі і круглого дроту. це:

  • одновиткового легкі (дюймові) і важкі (метричні) кільця, що піддаються малому і великому силового впливу;
  • стандартні двохвитковий, для середнього та великого силового впливу;
  • хвильові для кріплення з натяжкою, дюймові.

За типом конструкції розрізняють кільця з паралельним розміщенням зовнішньої і внутрішньої крайок, а також зі зміщеним центром внутрішньої кромки щодо зовнішнього центру.

Пряма співпраця з виробниками робить вартість стопорних кілець мінімальної без переплат, що не впливає на якість виробу. Воно виготовляється з металів з високими експлуатаційними якостями: витримує механічні дії, а завдяки протикорозійному покриттю шляхом промаслювання, цинкування і т.д. підвищується стійкість до солоного і хімічного середовищ.

Купити в Україні стопорне кільце - значить переконатися в якості товару за ГОСТом, що відповідає точним розмірам, бездоганним захисним покриттям, шорсткістю поверхні, твердістю і пружинними властивостями металу, станом крайок, площинністю. Ціна стопорних кілець в нашому інтернет-магазині найкраща серед інших пропозицій. Ми готові надати товар в будь-якому обсязі, з доставкою в будь-яке місто.