БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

Стопорні кільцяСтопорні кільця

Купити стопорні кільця при ремонті або техобслуговуванні двигуна і редукторів, можна в нашому інтернет-магазині, виготовлені з вуглецевої і легованої нержавіючої сталі, берилієвою міді. Метали мають властивість пружинити, забезпечуючи довговічність роботи механізмів.

Кільця плоскі, незамкнуті виконують функцію кріплення і попереджають зміщення деталей в рухомих вузлах і валах а їх виступає «плече» фіксує пов'язані компоненти. Встановлюються кільця в проточках корпусу або валу.

Придбати стопорні кільця недорого можна з отворами для монтажу, спеціальними пазами і скосами. Їх легко монтувати і демонтувати за допомогою спеціалізованих інструментів або викрутки. Також використовують кільця, що монтуються за допомогою елементів кріплення - гвинтів і штифтів.

Невисока ціна стопорних кілець, а також незначні розміри (від 4 мм до 320 мм) не заважають їм приймати значні динамічні і статистичні навантаження в високоградусному і паливно-мастильнимому середовищах.

 

Різновиди фіксуючих кілець

За призначенням можна замовити стопорні кільця наступних типів:

  • зовнішні, що підбираються по діаметру отвору;
  • внутрішні вимірюються по внутрішньому діаметру вала, на який монтуються.

У каталозі товарів можна знайти кілька форм стопорного кільця. Визначається вид деталі експлуатаційними умовами, виготовлені зі стрічки прямокутного перетину, з пружинної сталі і круглого дроту. це:

  • одновиткового легкі (дюймові) і важкі (метричні) кільця, що піддаються малому і великому силового впливу;
  • стандартні двохвитковий, для середнього та великого силового впливу;
  • хвильові для кріплення з натяжкою, дюймові.

За типом конструкції розрізняють кільця з паралельним розміщенням зовнішньої і внутрішньої крайок, а також зі зміщеним центром внутрішньої кромки щодо зовнішнього центру.

Пряма співпраця з виробниками робить вартість стопорних кілець мінімальної без переплат, що не впливає на якість виробу. Воно виготовляється з металів з високими експлуатаційними якостями: витримує механічні дії, а завдяки протикорозійному покриттю шляхом промаслювання, цинкування і т.д. підвищується стійкість до солоного і хімічного середовищ.

Купити в Україні стопорне кільце - значить переконатися в якості товару за ГОСТом, що відповідає точним розмірам, бездоганним захисним покриттям, шорсткістю поверхні, твердістю і пружинними властивостями металу, станом крайок, площинністю. Ціна стопорних кілець в нашому інтернет-магазині найкраща серед інших пропозицій. Ми готові надати товар в будь-якому обсязі, з доставкою в будь-яке місто.