БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 ГРН. ДЕТАЛЬНІШЕ

(097) 561 49 79
(050) 787 63 85
(098) 344 10 78

СвердлаСвердла

Пропонуємо прямо зараз скористатися можливістю купити свердла різних типів в нашому інтернет-магазині за лояльними цінами! Свердла - корисний інструмент в будь-якій справі. Вони фіксуються в патроні дриля або спеціальному верстаті, завдяки чому можна свердлити отвори різного розміру і типу. Виготовляються вони з різного виду твердої сталі, що дає можливість свердлити як бетон або дерево, так і метал або камінь.

Які можна замовити свердла

Основною відмінністю всіх моделей, через яку ціна може змінюватися від виду до виду, є цільове використання конкретного виробу. Призначення може бути для свердління металу, дерева, каменю або скла і плитці. Вони відрізняються не тільки формою, а й ріжучої кромкою, а також кутом заточки. Більшість з них не можуть бути використані відразу для декількох матеріалів.

Далі розберемо основні відмінності виробів по металу:

  • спіральні. Є класичним вибором, який найчастіше використовують в побутових умовах. Складається з робочої поверхні, хвостовика і ріжучої кромки. Частина робоча виконана у формі спіралі, щоб стружка виходила відразу ж.
  • конічні. Даний вид найчастіше використовується в верстатах. Робоча частина виглядає як конус, вершина якого врізається в метал, утворюючи невеликий отвір. Поступово отвір буде збільшуватися за рахунок контакту з широкою частиною. Використовувати можна тільки на потужних дрилях;
  • корончаті. Це порожнистий циліндр, в нижній частині якого є щербини, що нагадують своєрідну корону. Таким інструментом можна зробити досить великий отвір, але в звичайну дрель такої не встаючи.
  • ступінчасті. Особливістю є можливість робити отвори різного типу, але тільки на листовому металі до 2 міліметрів.

По дереву найчастіше працюють спіральним, Перовим, гвинтовим, кільцевим типом. Зустрічаються і балеринки, а також Фостер. Завдяки великому модельному ряду майстри можуть в точності виконувати поставлені завдання. При цьому користуватися тільки спіральним виробами швидше за все не вийде, так як це значно обмежує можливості майстрів по деревообробці. За бетону працюють на спіральних, гвинтових і корончастих моделях. Підходять такі варіанти для роботи і з каменем або цеглою. У них є спеціальні напайки, які буквально вгризаються в бетон. Окремо хочеться поговорити по склі, для якого купити в Україні свердло слід корончатого або пір'яного типу. Разом з алмазним напиленням і якісної дрилем у вас вийде плавно створити ідеальне отвір.

Де свердло недорого придбати

Рекомендуємо зробити це в нашому інтернет-магазині, де представлений широкий асортимент моделей і видів. Ви зможете зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися точну на свердло вартість, а також обов'язково отримати сервіс вищого рівня. Відповімо на всі виникаючі питання і допоможемо вибрати відповідне свердло саме під ваше завдання.